הדפסת כרטיסי ביקור

סוגי נייר המתאימים ביותר לכרטיסי ביקור

כרטיס ביקור איכותי הא הרושם הראשוני של כל לקוח המקבל לידיו את הכרטיס, כמובן שאם מדובר בכרטיס מעוצב העשוי מנייר איכותי הלקוח לא ימהר להשליכו לפח, אלא ישמור אותו במקום מועדף.
איכות כרטיס הביקור אינה מסתכמת רק בעיצובו, אלא גם בסוג הנייר והמראה שהוא משדר ללקוח המקבל אותו.

לכן, כאשר בוחרים בית דפוס להדפסת הכרטיסים, חשוב לבחון את סוג הניירות המוצעות בשוק ולהכיר מקרוב את הסוגים השונים כדי לבצע בחירה נבונה.

על מנת להתרשם מאיכות הנייר, לא די להכיר את תכונותיו, אלה כדאי להגיע פיזית לבית הדפוס כדי למשש את הנייר ולראות כרטיסי ביקור העשויים מאותו נייר כדי להבחין באיכות שלו, כך תוכלו לבחור את הנייר שנראה לכם מרשים.
מחירי הניירות משתנים בהתאם לאיכות הנייר, אך ברוב המקרים פערי המחירים אינם כה גבוהים, כך שתמיד כדאי לשדרג את הכרטיס לנייר איכותי ויוקרתי יותר.

סוגי הניירות הקיימים בשוק לצורך הדפסת כרטיס ביקור

אומנם לא ניתן להמחיש בעזרת הכתב את איכות הנייר, שהרי אין כמו מראה עיניים ומגע ידיים כדי להבחין בהבדלים ולזהות את איכות הנייר, אך כמובן כדאי להכיר את הסוגים טרם הבחירה. בכל מקרה, תוכלו להיעזר בצוות עובדי בית הדפוס שיוכלו לסייע לכם לבחור את סוג הנייר בהתאם לאופי ועיצוב הכרטיס, כדי לקבל כרטיס ביקור מעוצב ויוקרתי שיקנה לכם ביטחון רב בעת הצגתו ללקוח שלכם.

סוגי הנייר המתאימים ביותר לכרטיסי ביקור

נייר כרומו

נייר זה הוא הקלאסי ביותר לכרטיסי ביקור, מכיוון שהו בעל מרקם חלק יחסית לשאר הניירות והוא מגיע בגוון לבן חמים. את נייר זה ניתן לשלב עם למינציה מט והעיצוב והצבעים עליו בולטים ומקנים לו מראה שיקי ויוקרתי. ניתן לבחור את העובי הרצוי על פי דרישת הלקוח.

נייר בד לבן

נייר זה מתאים לאנשים המעוניינים בכרטיס ביקור השונה מהסטנדרט המקובל והוא בעל מרקם פסים שתי וערב ומגיע בגוונים שונים, כאשר צבע בסיס שלו הוא – לבן. נייר בד לבן משדר יוקרה לצד שמרנות בלתי מתפשרת ומתאים בעיקר לאנשים המעוניינים בכרטיס מרשים כמו אדריכלים, רואי חשבון, עורכי דין, מהנדסים ועוד.

נייר אקוורלו קרם

נייר זה הוא בעל מראה שיקי ויוקרתי וזאת בשל המרקם הפסים המיוחד שלו. נייר זה מגיע בגוון קרם והוא משדר רוגע ומראה ייחודי שלא ניתן להתעלם ממנו. בשל המרקם הנעים שלו והרוגע שהוא מקנה, הוא מתאים לבעלי עסקים בתחום הטיפולי, למעצבי פנים, סטייליסטים, מעצבי אופנה, קוסמטיקאיות ועוד. בכרטיסים אלו ניתן לשלב תמונות והפסים שונים.

נייר נטוץ עץ מולבן

נייר זה הוא אקולוגי ותורם לשמירה על איכות הסביבה. הנייר מגיע בגוון לבן בוהק אשר מקנה לו מראה ייחודית ויוקרתי. בלובן של הנייר יכול להבליט עיצובים שונים, כך שהוא מתאים ליזמים, מעצבים ואנשי הייטק.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *