טונר למדפסת מדבקות או תוויות

טונר למדפסת מדבקות או תוויות

קניתם מדפסת איכותית ומשוכללת, מדפסת משולבת, או מדפסת ברקוד, מדפסת מדבקות או לייצור תוויות. השקעתם לא מעט כסף על מנת להוציא את ההדפסות הכי איכותיות וטובות שיש. אך כל זה לא שווה, אם לא תשקיעו בלב ליבה של המדפסת. הטונר.

מהו טונר למדפסת?

טונר למדפסת הוא החומר שמתאים למדפסת מסוג לייזר, מגיע בצורת אבקה אשר נמצא בכלי מיוחד כאשר האבקה נמסה והופכת לדיו ובעצם נצרבת על גבי הנייר במהלך ההדפסה.

אבקת הטונר נמצאת בתוך מחסנית ובמהלך פעולת ההדפסה נוצר חשמל סטטי הגורם לשינוי מרקם האבקה. הטונר נחשב לאיכותי מאוד, בניגוד לדיו נוזלי. הטונר עמיד מאוד, מתכלה באיטיות, קל לתחזקו וחסכוני.

למה חשוב שהטונר יהיה איכותי?

מדפסות ברקוד, מדפסות לייצור תווית ומדבקות הן מדפסות לא זולות אשר אמורות לשרת אותנו לתקופה ארוכה. שמירה על איכות המדפסת תלויה גם באיכות הטונר. שימוש בטונר לא איכותי ולא מקורי יכול לפגוע באיכות ההדפסות וזאת בכלל מבלי שהמשתמש בה יידע כי הבעיה היא לא במדפסת אלא בטונר.

השוק היום מוצף בסוגי טונרים שונים כמו טונר לא מקורי, טונר מותאם, ממוחזר וסוגים שונים שמתאימים למדפסות שונות. אז נכון, המדפסת היתה השקעה חד פעמית ואילו טונר צריך לקנות מדי תקופה, תלוי ברמת השימוש במדפסת. אבל כאשר מדובר בטונר למדפסת, עדיף לא להתפשר, לא לחסוך בעלויות שיעלו לכם ביוקר אחר כך.

רכישת טונר מקורי חוסכת מכם את הכאב ראש בכך שקודם כל הטונר מגיע אם אחריות מהחברה. כך שאם ישנה בעיה והטונר אינו תקין, לא מתאים, לא עובד אתם תמיד יכולים לפנות בחזרה לחנות או החברה ממנה רכשתם את הטונר והם יטפלו בכם.

טונר מקורי אמנם עולה יותר מטונר מותאם או לא מקורי, אך שווה להשקיע במוצר שיחזיק לאורך זמן, יאריך את חיי המדפסת וכמובן יפיק הדפסות באיכות מצוינת.

כיצד לשמור על הטונר?

אז השקעתם בטונר איכותי ומקורי, ועכשיו גם יש דרכים לשמור עליו לאורך זמן. המדפסת כולה דורשת תחזוקה שוטפת שתחסוך מכם עלויות נוספות והזמנת טכנאי.

חשוב לשמור על ניקיון המדפסת וסביבת העבודה. כאשר המדפסת אינה בשימוש יש לכבות אותה. כיבוי המדפסת ישמור על הטונר לאורך זמן ועל תפקוד מקסימלי.

פותחים דף חדש

כל מדפסת, בין אם רגילה ופשוטה בבית או מדפסת המיועדת לבתי עסק גדולים, למשרדים, לשימוש רב,– כולם הפכו למוצר צריכה בסיסי בכל בית ומשרד. ובכלל, כאשר מדובר במדפסות משוכללות יותר כמו מדפסת מדבקות או ברקוד היא חייבת להתאים באופן מושלם לצרכי המשתמש או המשתמשים בה וכמובן שימוש בטונר מקורי ישמור על המדפסת לאורך זמן, יפיק הדפסות איכותיות וכמובן בלי הטונר כל מה שתקבלו בתום ההדפסה, לא משנה איזו מדפסת, יהיה דף חלק.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *