תוויות מזון

הדפסת תוויות למוצרי מזון

כיום, כמעט על כל מוצר שאנו רוכשים ישנה תווית אשר מכילה אינפורמציה שונה על המוצר אותו תרצו לרכוש למעשה לאחר בחירת המוצר כאשר אתם ניגשים לקופה, מעבירים את התווית בקופה והיא זאת שמסמנת לקופה כמה המוצר עולה ולאח מכן אתם משלמים את החשבון.

מעבר לכך, על מרבית מאריזות המוצרים מודבקות תוויות דקורטיביות, שהן משמשות גם כחלק מהאסטרטגיה השיווקית של המוצר המסוים על מנת למתג את המוצר בהתאם לערכי החברה. כאשר מדובר על מזון או מוצרים אשר מיובאים מחול, ניתן לראות תוויות מזון בשפה זרה במרבית המקרים יבואנים מדביקים מדבקות חדשות על מנת שאלו יספקו את האינפורמציה הרלוונטית עבור המוצר שנרכש בעברת.

כיום, בתי דפוס רבים מצעים עבור יצרנום שונים הדפסת תוויות למוצרי מזון ואותם הם מדפיסים על ידי הזמנה בהתאמה אישית לכל לקוח. למעשה, ישנם מכונות דפוס ייחודיות עבור מדבקות אלו שהן מכונות להדפסת מדבקות הגדלים אלו שעובדות ביעילות, בדייקנות ובמהירות רבה, הרי ברוב המקרים מדובר בהזמנות גדולת של מדבקות אלו.

תוויות מזון

התאמה לדרישת השוק

הדפסת תוויות למוצרי מזון, חייבת להיעשות בהתאמה מדויקת למוצר עצמו, כך שאם למשל מדובר בהדפסת מדבקות המיועדות עבר מזון קפוא יש צורך בדבק מיוחד שעמיד בפני מים, כך שמדבקות אלו לא התקלפו ואז לא להיות שימושיות כלל. מעב לכך, מכונות הדבקת תוויות למוצרי מזון, צריכות להתאים לדרישות הקיימות בתעשייה ולהיות מותאמות למגוון רב של סוגי מוצרים, בעלי אריזות שונות וצורות שונות זו מזו.

מגוון סוגי הדפסות ומדבקות

כיום, נראה כי הטכנולוגיה בעולם הדפוס שינתה את פניה, כך שניתן להדפיס במהירות רבה את כל סוגי המדבקות בהתאם לבקשת הלקוח, אם זה הדבקת תוויות על גבי משטחים גליליים, בעלי צורת שונות, כמו – עגולים, גביעים, בקבוקים, פחיות שתייה, צנצנות שונות, קערות, מוצרים קטנטנים ועוד סוגים שונים של אריזות של מוצרים הקיימים בשוק ויש לא מעט. מכונות הדפוס החדישות מסוגלות להדפיס כמות גדולה של מדבקות וזאת על ידי מכונות שבהם המוצרים מסתובבים על ציר מרכזי בקרוסלה והתוויות מודבקות על היקפיהם, או בתחתיתם, או בכל מקום אחר.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *