יומנים ממותגים

הדפסת יומנים לעובדים

הזהות העסקית של כל חברה נבנית עם השנים והופכת להיות בין האלמנטים המשמעותיים ביותר אשר קובעים את מידת ההצלחה שלה. על ידי בניית ערכים חיוביים לחברה, היצמדות לאלמנטים החיוביים ויצירת הווי חברתי מגובש ניתן להגיע לתפוקה גבוהה יותר וליצור רווחה ארגונית ועסקית משמעותית.

יצירת תגמולים לעובדים

כיום כבר ידוע לרבים כי אין די בציווי על העובדים או בהעמסת עבודה. כשרמת החיים נמצאת בעלייה, גם הרווחה התעסוקתית חשובה. יותר ויותר מנהלים מבינים כי ללא השקעה בעובדים התפוקה תרד באופן משמעותי ולכן חשוב להעניק לעובדים לא רק תגמולים כלכליים כי אם יותר פעילויות גיבוש, פרויקטים משותפים ועוד. בין האלמנטים הבולטים ביותר לגיבוש העובדים ביצירת זהות עסקית מגובשת נמצאים הגאדג'טים המודפסים.

גאדג'טים ממותגים

יומנים אלקטרוניים, שעונים, פד לעכבר, אלבומים אלקטרוניים, יומנים מודפסים ועוד  – אלו הם רק חלק מהכלים בהם יכול מנהל חברה להשתמש על מנת לחדד את הזהות העסקית בקרב העובדים והחברה ולהעניק תחושת שייכות ואחידות בין הדרגים השונים. הדפסת יומנים הכוללת את לוגו החברה מאפשרת לעובדים לחוש חלק אקטיבי מהחברה, כמו גם לאמץ את קוויה העיקריים.

יתרונות ההדפסה על יומן

היומן המודפס נמצא בשימוש מתמיד על ידי העובד כאשר הוא משמש אותו לצרכים יומיומיים. הודות לשימוש המרובה ביומן העובדים יכולים להתחבר לחברה באופן אינטואיטיבי ולהרגיש יותר שייכים אליה. מאחר ופרסום עובד באופן לא רציונאלי, הלוגו נטמע בתודעת העובדים כך שההזדהות שלהם עם החברה הולכת וגדלה. את הלוגו ניתן להדפיס במקום בולט כך שייחקק בתודעה ובזיכרון.

יומנים ממותגים

הפרסום הפסיבי

הדפסת יומנים והדפסת מעטפות הכוללים את לוגו החברה הינה בעלת יתרונות במובנים רבים נוספים: היומן מהווה פרסומת פסיבית  עבור החברה מאחר ואל הלוגו נחשפים העובדים ומשפחותיהם, חבריהם והלקוחות המגיעים למשרדם. אין ספק כי מדובר בהשקעה מרובת יתרונות המוכיחה את עצמה בכל תחום מחדש. בניגוד לפרסום באמצעות חברה המיועדת לכך, הפרסום על גבי יומנים הינו השקעה חד פעמית המשתלמת לטווח הרחוק.

מגוון אפשרויות

ניתן כיום להזמין הדפסת יומנים במגוון עיצובים שונים: בין אם אלו הם יומנים בכריכת עץ או פלסטיק,  מתכת וחומרים אחרים המאפשרים לשלב ביומן את הלוגו הייחודי של החברה – כלפי חוץ או כלפי פנים. על מנת להבטיח תוצאה מרשימה חשוב ביותר לבחור בחברת הדפסה אמינה ומנוסה בתחום אשר יכולה להציע מספר הדפסים שונים ודוגמאות ייחודיות ליצירת יומנים ממותגים בהזמנה אישית.

 

קרא עוד: מדבקות ממותגות לעסק

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *