טונר למדפסת

בחירת טונר מתאים להדפסת מדבקות

בחירת טונר למדפסות היא משימה בפני עצמה, שהרי יש לא מעט סוגי מדפסות בשוק ולכל אחת יש טונר המתאים לה באופן אישי. אנשים רבים נוטים כיום לבחור מדפסות שונות, בין אם מדובר במדפסת להדפסת מדבקות או מדפסת ביתית או משרדית, וזאת על פי עלות הטונר ועל פי הפופולריות שלו בחנויות לצרכי משרד, שהרי אי שימת לב לפרמטר זה, יכול להוביל להוצאה כספית גבוהה של הטונר ושלא לדבר על העובדה כי תזדקקו לנסוע למרחקים כדי להשיג טונר כאשר הוא יגמר.

מהו טונר למדפסות?

טונר למדפסת להדפסת מדבקות או בכלל לכל מדפסת רגילה, הוא למעשה הדיו המשמש לצורך הדפסת המדבקה או המסמך הרצוי במדפסת ולכל טונר יש יתרונות משלו, חלק מהטונרים מחזיקים לכמות גדולה של דפים, חלק מתאימים למדפסת ביתית, למדפסות שחור לבן, למדפסות צבעוניות, חלקם למדפסות משרדיות בהן מדפיסים לא מעט דפים ביום ולמעשה לכל מדפסת טונר ייחודי משלה המשמש להדפסת המסמכים.

מבחר סוגי טונרים למדפסות

יש לא מעט סוגי טונרים בשוק ובניהם ניתן למצוא סוגים שונים. הטונרים הפופולריים הם: טונרים למדפסות לייזר וביתיות שנמכרים בכמויות רבות. הטונר עצמו, הוא למעשה מיכל המגיע בגדלים שונים ובו יש אבקה העשויה מחומר פלסטי מסוים המתאים לאופי המדפסות ולסוג ההדפסה. בזמן ההדפסה הטונר עובר תהליך חשמלי מסוים ובכך הוא מייצר את הצבע להדפסה הנדרשת.

הטונר מספק כמות רבה של ואיכותית של הדפסה בהתאם לצבע הנדרש וזאת בשונה ממדפסות בהן יש ראשי דיו רגילות, כיוון שבטונר האבקה הנמצאת בתוכו נשמרת לזמן רב יותר וזאת מכיוון שהיא נשארת במצב טבעי והוא יכול לספק כמות גדולה של דפים ביחס לראשי דיו ולאופציות אחרות בשוק. סתם לסבר את האוזן, הספק במיכל אחד של טונר ממוצא עומד על הדפסה של לפחות אלף דפים ואף יותר.

מבחר סוגי טונרים למדפסות המוצעים בשוק יכולים מעט לבלבל בעת רכישת הטונר, אך כמובן שתמיד יש להיעזר בהוראות היצרן ולרכוש רק טונרים המתאימים בקפידה לסוג המדפסת שברשותכם, דבר נוסף – רכשו רק טונר מקורי.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *